Takto je teď u nás doma

Trmice a okolí objektivem Jardy Puchty


Fotosoutěž-Očima mládeže a seniorů.

5.ročník fotosoutěže v Trmicích 2013

24. září 2013 v 21:53 | Jaroslav Puchta
Poklady přírody a zahrady
Toto je název jubilejního 5. ročníku fotosoutěže, kterou za podpory Městského úřadu Trmice a trmického hypermarketu Globus, tradičně vyhlašuje fotoklub UFO.
Fotosoutěž je vypsána pro mládež do 18 let a seniory. Fotografie formátu 20x30 by měly zobrazovat krásy krajiny a přírody z okolí Trmic/krajinu, květiny, hmyz, plody /, včetně pokladů vašich zahrádek. Obě kategorie budou rozděleny na začátečníky a pokročilé fotografy.
Každý soutěžící může dodat max. 5 fotografií do 11.11.2013 do sekretariátu Městského úřadu Trmice, nebo do prodejny paní Němečkové.
Na zadní straně fotografie napsat Jméno, věk, Telefon.
Nejhezčí fotografie, které vyhodnotí odborná porota fotoklubu UFO, věnuje Městský úřad Trmice a Globus.
Tak neváhejte a pochlubte se svými fotoúlovky . Fotografie budou tradičně vystaveny po slavnostní vernisáži, na trmickém zámku.
Dotazy na tel. 606 484 081 pan Jaroslav Puchta

Trmičtí fotografové vyhráli fotosoutěž ,,Ústecký humor 2010"

16. dubna 2010 v 23:33 | Jaroslav Puchta
Všechny 3 oceněná místa fotosoutěže ,,Ústecký humor ve fotografii", které se zúčastnilo 14 fotografů se 44 fotografiemi vyhráli Trmičáci.
Hodnocení se provedlo v kavárně týdeníku,,Naše adresa", kde byly fotografie promítány na monitory.
Výsledky hlasování vyhlásil šéfredaktor novin ,,Naše adresa ,,Radek Nohl , a pak vítězným autorům předal pěkné ceny , věnované redakcí.
1.místo Jarda Puchta se svou fotografií ,,Babi,tam se nevejdešů
2.místo Martina Štolbová s fotografií ,,Ústecká baletka"
3.Místo Ivona Nowaková s fotografií ,,To se to poslouchá"
Nejlepší fotografie byly otištěny v pondělním vydání novin a jsou také k vyvěšeny ve skříňce vyhlašujícího fotoklubu UFO a Fomus v podloubí naproti autobusovému nádraží.

Všechny zaslané fotografie pak můžete vidět ve fotogalerii mládežnického fotoklubu Fomus,který byl spoluvyhlašovatelem , na: www.fomus.blog.cz

Humor ve fotografii

1. dubna 2010 v 10:40 | Jaroslav Puchta

Fotografie na zámku

17. února 2010 v 14:39 | Jaroslav Puchta
Fotografickou výstavu ze soutěže ,,Trmice mladýma očima"na zámku v Trmicích,vystřídala fotovýstava výběru fotografií ze zlatého fondu fotoklubu UFO , který organizoval trmickou fotosoutěž pro děti.
Tento fotoklub UFO se schází každý 3.čtvrtek v měsíci v 17 hodin v restauraci Trappola u ZOO.Na schůzkách se kromě jiného hodnotí a probírají přednosti a chyby na donesených soutěžních fotografiích 20x30.Vítězné fotografie pak můžete vidět ve skříňce fotoklubu,která je společná s fotoklubem Fomus/fotoklub mládeže/.Nachází se v podloubí mezi divadlem a Grandem.
Rádi uvítáme nové nčleny i hosty, tak nás přijďte navštívit.
 
 

Reklama

Rubriky