Takto je teď u nás doma

Trmice a okolí objektivem Jardy Puchty


Duben 2014

Výstup na Hromovou horu.

6. dubna 2014 v 23:06 | Jaroslav Puchta |  aktuálně
Další akci SKK Újezda denní výstup na Milešovku, poznamenalo několik souběžných akcí, kterých se naši členové zúčastnili a tak nás šlo celou trasu ze Žíma na Milešovku jen 8 a další, kteří se na celou trasu 16 km necítili se přidali z Bílky, takže nás nahoru dorazilo asi 18. Těšili jsme se na krásné výhledy, které předpovědi počasí slibovyly, ale mlha to nedovolila. Na cestování to bylo počasí super, včetně pohledů na rozkvétající přírodu.
A pivo tam nahoře bylo také dobré, tak jsme měli aspoň částečnou odměnu za namáhavý výstup, hlavně pro ty co nechali v zimě svaly zahálet.

Alexander von Humboldt. by asi tentokrát výhledem z Milešovky moc nadšen nebyl, jako tenkrát, kdy ho označil za třetí nejkrásnější na 3. nejhezčí na světě. Mne to moc taky nepotěšilo, protože jsem po náročném výstupu fotoaparát moc nepoužil.

Cesta dolů na vlak už byla dobrá,
ikdyž až do Rtyně na vlak do Koštova, dost dlouhá. Ale ještě jeno pivko v restauraci u nádraží jsme před nástupem stihli.

Večer pak v Újezdě se probíraly zážitky z akcí celého vikendu, včetně hezkého výkonu našeho člena na Pražském půlmarathonu.